Галичина.Інфо

У Львові заклали перший камінь під будівництво бельгійського містечка

У Львові заклали перший камінь під будівництво бельгійського містечка У Львові на вулиці Джерельній, 69 8 жовтня заклали та освятили перший камінь під будівництво житлового комплексу з 9-ти будинків на 360 квартир, що збудують упродовж п'яти років бельгійські компанії TPF Group та Equilis. Майбутнє житло розташоване на відстані 15 хв від центру міста.

Бельгійське містечко - інноваційний проект. Впродовж 4-5 років планується звести 9 будинків. У кожному будинку буде 40 квартир, а загальна площа упорядкованої території становить майже три гектари. Основний акцент у новобудовах буде поставлений на зручності, якості та енергоощадності.

"Ми маємо в основі наших проектів європейський підхід до проектування, будівництва та дизайну. Цей європейський підхід також означає, що наші житлові площі будуть доступні для середнього класу мешканців Львова", – сказав керуючий партнер компанііі TPF Філіп Схелфхаут.

Також він додав: "Це площа в три гектари, де ми передбачили близько 50% зеленоії зони, дитячі майданчики, закриті парковки, а також звукоізоляція від поїздів, які проходять поруч".

Водночас мер Львова Андрій Садовий сказав: "Якщо місто будується – то місто розвивається. Ми з вами маємо честь жити в дуже красивому місті. Кожне нове будівництво – як народження нового життя. Ми зараз в захопленні від тої архітектури, яка була збудована 100 років тому. Я б хотів щоб ці забудовники, що будують сьогодні, також увійшли в історію. А ці будівлі, які будуть збудовані, щоб через 100 років були визнані такими, що формують розвиток людини".

Кожен власник квартири у бельгійському містечку отримає житло з повністю завершеним ремонтом; обладнані технікою та корпусними меблями кухню і ванну кімнату; впорядковану прибудинкову територію.

Також передбачене індивідуальне опалення у кожній квартирі, парковка та власна комора в підвалі для кожного мешканця місткістю 8 квадратних метрів.

Нагадаємо, бельгійська компанія TPF Group, яка має намір збудувати житловий комплекс на 360 квартир у Львові, забудовуватиме депресивну промислову територію.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові заклали перший камінь під будівництво бельгійського містечка

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014