Галичина.Інфо

У Львові покажуть фільм «Шолом Алейхем. Сміх у темряві»

У Львові покажуть фільм «Шолом Алейхем. Сміх у темряві» 12 жовтня о 17.00 у Львівському палаці мистецтв продемонструють фільм «Шолом Алейхем. Сміх у темряві» – своєрідний портрет видатного письменника, класика єврейської літератури, який створив новий жанр і використав свій особливий гумор, щоб відобразити реалії східноєвропейського єврейського світу кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Фільм демонструватимуть англійською мовою з українськими субтитрами. Показ відбудеться за підтримки Посольства США в Україні. Після показу глядачів закликають до обговорення фільму з режисером Джозефом Дорманом, повідомили організатори.

У фільмі використано різноманітні архівні джерела, зокрема кінокадри. Цей фільм нагадує про ті часи, коли у царській Московії існувала «смуга осілості», а на євреїв поширювались певні обмеження у громадянських правах.

Уривки з творів Шолома Алейхема, в яких складні життєві ситуації часто перетворено на високу комедію та фарс, подано у фільмі поряд зі старими фотографіями із життя штетлів. Фільм супроводжують коментарі онуки Шолома Алейхема Бел Кауфман, Аарона Ланскі з Центру книжки на ідиші та професора Рут Вайсс з Гарвардського університету.

Джозеф Дорман – незалежний кінорежисер, володар численних нагород, засновник компанії «Riverside Films». Створив багато різноманітних програм для телеканалів «PBS», «CBS», «Discovery Channel» і «CNN», лауреат престижної телевізійної нагороди імені Джорджа Фостера Пібоді за визначні досягнення. Двічі номінований на премію «Еммі» за створення культурних і громадських програм.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові покажуть фільм «Шолом Алейхем. Сміх у темряві»

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014