Галичина.Інфо

Україна повинна сплатити МВФ 1,7 мільярда до кінця листопада

Україна повинна сплатити МВФ 1,7 мільярда до кінця листопада Українї потрібно сплатити МВФ за кредитами та відсотками 1,7 млрд доларів до кінця листопада. Про це повідомили в міжнародному рейтинговому агентстві Fitch. "До кінця листопада Україні належить провести погашення боргу і виплату відсотків МВФ на загальну суму 1,7 млрд доларів, включаючи зобов'язання Нацбанку і держави, а в 2014 році необхідно виплатити ще 4 млрд доларів", - повідомляє агентство.

За інформацією Fitch, згідно з проектом бюджету на 2014 рік, суверенний борг, номінований в іноземній валюті, в 2014 році становить 7,1 млрд доларів, при цьому виплати МВФ основної суми боргу і відсотків Нацбанком складають ще 1,1 млрд доларів.

Раніше Fitch оцінив суму виплат по основному боргу і відсоткам перед МВФ, що підлягають виплаті до кінця листопада, в 2,7 млрд доларів, подальші виплати в 2014 році - в 3,7 млрд доларів, платежі за державним та гарантованим державою боргом в 2014 році - в 8,3 млрд доларів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Україна повинна сплатити МВФ 1,7 мільярда до кінця листопада

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014