Галичина.Інфо

У Львові триває конкурс відеороликів що пропагують читання

У Львові триває конкурс відеороликів що пропагують читання Уже понад місяць у Львові триває проект «Книгопроектор», учасникам якого запропонували відзняти відеоролик, який, на їхню думку, найкраще зміг би переконати сучасну молодь в необхідності читання.

На переможця чекає винагорода – 3 тисячі гривень та стажування у творчій групі Wecinemastudio, яка займається відеовиробництвом у складі компанії «Альтернатива». Організатором заходу є Інститут громадського лідерства. Консультувати учасників буде професійний оператор Теодор Нещадим, який допоможе у втіленні найсміливіших задумів авторів роликів. Визначати переможця буде компетентне журі та голосування у соціальних мережах. Конкурс триватиме до 21 листопада і взяти в ньому участь зможуть усі охочі. Для цього лише потрібно зняти свій ролик, тривалістю до 10 хвилин та надіслати його за адресою http://goo.gl/YIWzuU. За словами організатора проекту Яни Казів, наразі вже надійшло 4 ролики.

«Уже майже рік, як Львів оголосив про намір стартувати в проекті ЮНЕСКО «Місто літератури». Цей проект є таким парасольковим, який збирає проекти, що стосуються читання, книжки, видавництв, процесів перекладу, бібліотек, тобто всього, що стосується читання та книжки як такої. І найбільше ми зацікавлені в таких модерних інноваційних проектах, адже ми живемо в час, коли інноваційні медіа займають левову частку інформаційного простору. Люди зараз більше реагують на картинку, на образ, ніж на гасло чи заклик. Тому ідея зняти ролики для промоції читання – не нова для світу, а, можливо, нова для нас. Важливо, щоб ці ролики не залишилися в архіві проекту спонсора чи управління культури. Ролики повинні, працювати. Вони повинні виконати свою роль: не ролик для ролика, а ролик для місії, для промоції читання», – переконана заступник начальника управління культури Ірина Магдиш.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові триває конкурс відеороликів що пропагують читання

топ

  Цей день в історії.
  6 грудня:

  2003 — засновано Львівський муніципальний духовий оркестр «Галицькі Сурми».
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014