Галичина.Інфо

На вихідних у Львові вчетверте пройде Свято сиру і вина

На вихідних у Львові вчетверте пройде Свято сиру і вина З 18 по 20 жовтня на площі перед Львівським Палацом Мистецтв зберуться гурмани, аби взяти участь у ще одному гастрономічному дійстві – Святі сиру і вина. Впродовж трьох днів відбудеться ярмарок сирів та вин, різноманітні кулінарні майстер-класи, а також працюватиме арт-майстерня.

Минулого року на Святі сиру і вина вперше опанували давнє мистецтво чавлення винограду. Організатори, відомі художники і ресторатори, а також гості заходу почавили ногами близько тонни винограду. Таким чином вони започаткували традицію фестивального вина, яке відстоювалось впродовж року. Отож цьогоріч на IV Святі Сиру і Вина кожен матиме ексклюзивну можливість скуштувати фестивального вина урожаю 2012 року та потрапити на Велику чавильню винограду.

Крім того, у програмі заплановані дегустації від провідних винних брендів, працюватиме арт-майстерня, а також святкова пошта «Зі Львова з любов’ю». «Львівська свічкова мануфактура» спеціально до Свята виготовить сирні свічки, ексклюзивні підсвічники з винних пляшок та підсвічники винних бочок.

На Святі також вже традиційно відзначатимуть День Сирника під час якого львів’ян пригощатимуть сирником, який спечуть за давнім рецептом.

Новинками цьогорічного Свята стане представлення колекції одягу та аксесуарів, зроблених з винних корків «WineKorkArtStyle» та мистецько-музичні інсталяції із використанням винних пляшок.

На святі буде програма і для дітей. Їм запропонують атракції від краківського театру «Вагабунда», майстер-класи з виготовлення сирних коників та інші забави.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На вихідних у Львові вчетверте пройде Свято сиру і вина

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014