Галичина.Інфо

У Львові пройде Lviv Acoustic Fest

У Львові пройде Lviv Acoustic Fest 19-20 жовтня у Львові в міському палаці культури імені Гната Хоткевича відбудеться фестиваль акустичної музики Lviv Acoustic Fest. На фестиваль приїдуть акустичні гурти з усієї України: «Гапочка», «Обійми дощу», Гуша Катушкін та Марія Чайковська, «К402», «Фіолет», «Один в Каное», «Vivienne Mort», «Illusions», «Freddy Marx Street» та інші.

«Такий фестиваль наразі є найбільшим святом акустичної музики в Україні, він буде вперше у Львові. Раніше було багато спроб провести щось схоже, але це відбувалося в якихось клубах. В Україні є багато різних фестивалів, але фестивалю такого формату ще не було. Звичайно, ми старалися запросити найкращих виконавців зі всієї країни, деякі з них підготували спеціальну акустичну програму, наприклад, гурт «Гапочка», для якого незвично виконувати свої твори в такій обробці», – розповів арт-директор фестивалю Єгор Грушин.

«Окрім того, що будуть виступати вже відомі виконавці, які мають свій доробок та брали участь в різних фестивалях, ми також вирішили дати можливість виступити молодим, які лише починають свою музичну кар’єру. Для них був організований конкурс-відбір, і ми намагалися вибрати найкращих. Що цікаво – у Харкові виявилося набагато більше професійних акустичних гуртів, ніж у Львові. У перервах між виступами музикантів антикафе «Коммуна» пригощатиме гостей кавою», –зазначив прес-секретар фестивалю Остап Яриш.

Ціна квитка на два дні фестивалю коливається від 150 до 180 гривень. Квитки на фестиваль можна придбати в магазині «Квітка» на площі Ринок, 14. Гості з інших міст можуть зробити замовлення на сайті topbilet.com.ua.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові пройде Lviv Acoustic Fest

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014