Галичина.Інфо

До Львова на виставку квітникарі привезли 300 сортів фіалок

До Львова на виставку квітникарі привезли 300 сортів фіалок У Львові відкрилася виставка фіалок у приміщенні художньо-меморіального музею Олени Кульчицької на вул. Листопадового Чину, 7. Тут представлено понад 300 сортів цих квітів. Як розповів організатор виставки Анатолій Іваницький, до Львова приїхали квітникарі з Києва, Тернополя та Вінниці. «Сьогодні ми представляємо новий сорт, який присвячений Львову – «Золотий лев». Ця квітка жовтого кольору», - сказав Анатолій Іваницький. Він зазначив, що така виставка проводиться вперше у Львові. Завершиться 20 жовтня. Вхід на виставку платний: для дорослих - 10 грн, для дітей – 3 грн. Крім цього, на виставці можна також придбати розсаду тих сортів, які припали до вподоби.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До Львова на виставку квітникарі привезли 300 сортів фіалок

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014