Галичина.Інфо

На Прикарпатті запрацює 5-й енергоблок Бурштинської ТЕС

На Прикарпатті запрацює 5-й енергоблок Бурштинської ТЕС 5-й енергоблок ДТЕК Бурштинської ТЕС реконструювали. Він був введений в експлуатацію ще у квітні 1965 року, тож основні елементи вже відпрацювали свій ресурс і потребували негайної та повної заміни. Після приватизації ТЕС блок зупинили задля повної реконструкції.

Модернізація енергоекспортних потужностей сприятиме забезпеченню надійних поставок електроенергії українським і зарубіжним споживачам. Після відновлення роботи потужність енергоблоку зросте на 8 МВт за годину. Термін служби устаткування блоку продовжиться на 15 років, а також підвищиться маневреність і економічність цього енергоблоку. Це покращить стабільність його роботи, а в енергосистемі з'являться додаткові можливості для розширення експорту електроенергії та внутрішнього споживання. І, що найважливіше, зменшаться викиди твердих речовин в атмосферу, після встановлення нових фільтрів євростандарту.

Річні викиди на енергоблоці номер 5 ДТЕК Бурштинської ТЕС після реконструкції зменшаться у 30 разів, кажуть фахівці. Проект стане найбільшим у екологічній програмі цього року.

На сьогодні у модернізацію теплоелектростанції вкладено вже понад 320 мільйонів гривень. Цьогоріч обсяг інвестицій подвоїться і сягне 600 мільйонів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Прикарпатті запрацює 5-й енергоблок Бурштинської ТЕС

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014