Галичина.Інфо

У Львові маршрути можна буде відстежувати онлайн уже в грудні

У Львові маршрути можна буде відстежувати онлайн уже в грудні 5 маршрутів львівських перевізників за місяць-півтора можна буде відстежувати онлайн. Про це повідомив представник сайту Easyway Антон Шишкін. Він розповів, що вже завершено юридичні нюанси, тобто підписали договори і вже описали технічні завдання.

«Ми зараз працюємо над цим, оскільки провайдери у перевізників різні. Очікуємо, що через місяць-півтора це реалізуємо, якщо не буде підводних каменів. Вже пішла активна робота, всі узгодження завершились», – додав Антон Шишкін. За його словами, відстежувати можна буде такі маршрути: «Міра і К» – №33, «Фіакр» – №41, АТП № 1 – №3а, «Успіх БМ» – №53. АТП 14630 на наступній нараді визначиться щодо свого маршруту. Спочатку були домовленості про маршрут №42, проте, як зазначив Антон Шишкін, виникли певні технічні складнощі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові маршрути можна буде відстежувати онлайн уже в грудні

топ

  Цей день в історії.
  15 грудня:

  1814 — помер Іван Югасевич-Склярський, педагог, народний поет, збирач фольклору.

  1932 — ЦК КП(б)У затвердив перелік 82 районів України, куди припинялося надходження промислових і продовольчих товарів за зрив планів хлібозаготівлі (початок «голодомору»).

  1964 — у Канаді прийнятий державний прапор із кленовим листом.

  2000 — на знак протесту проти політики президента Леоніда Кучми на головній площі Києва учасниками акції «Україна без Кучми» були встановлені перші намети.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014