Галичина.Інфо

22 жовтня у Львові відкриють пам’ятник Кульчицькому

22 жовтня у Львові відкриють пам’ятник Кульчицькому У Львові встановлять пам’ятний знак рятівнику Відня, галичанину Юрію Кульчицькому. Урочистості відбудуться 22 жовтня о 12:00 на площі Данила Галицького. Ініціатором встановлення пам’ятного знаку виступила фабрика «Галка». Відповідне рішення про встановлення пам'ятного знаку вже погодив Львівський міськвиконком.

"Саме галичанину Кульчицькому Європа завдячує своєю традицією споживання кави. Це, без перебільшення, великий українець, який врятував Відень від турецьких загарбників під час Віденської відсічі у 1683 році. Проте, шанована у Європі, постать Юрія-Франца Кульчицького, досі залишається маловідомою на теренах батьківщини. Пам'ятний знак встановлений лише у рідному селі Кульчиці, що на Самбірщині. Але ж і у Львові є чималі традиції споживання кави. І саме Кульчицькому Львів завдячує справжньому кавовому буму. Тут його пам'ятають та вшановують", - зазначають у мерії.

Відтак на площі Данила Галицького відбудеться урочисте відкриття пам’ятного знака Юрію-Францу Кульчицьку – українцю, який привив європейцям любов до кави. До відкриття пам'ятного знаку долучаться і спеціально запрошені високопосадові гості Євросоюзу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 22 жовтня у Львові відкриють пам’ятник Кульчицькому

топ

  Цей день в історії.
  30 листопада:

  1951 — народився Назарій Яремчук, український співак, народний артист України

  1983 — помер композитор Анатолій Кос-Анатольський.

  2002 — засновано Київську незалежну медіа-профспілку.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014