Галичина.Інфо

Шевченківський гай може втратити два європейські гранти

Шевченківський гай може втратити два європейські гранти Державна казначейська служба не виконує платіжних доручень за рахунками Музею архітектури та побуту «Шевченківський гай» на понад 385,6 тис. грн. Це грантові кошти, і якщо музей вчасно не освоїть кошти, договір з міжнародними інституціями може бути розірваний.

У мерії наголошують, що на сьогодні на розгляді казначейства перебувають платіжні доручення Музею архітектури та побуту на понад 385,6 тис. грн. Ці кошти призначені для здійснення оплати за товари, роботи та послуги, закуплені за грантові кошти проекту ЮНЕСКО «Програма ревіталізації та збереження колекції Музею народної архітектури та побуту у Львові» та у рамках співпраці з Норвезьким директоратом збереження культурної спадщини.

«Річ у тому, що угодами між музеєм та згаданими міжнародними інституціями передбачено поетапне фінансування та звітування про використані кошти. Невиконання умов договору, у нашому випадку – невикористання коштів, призведе до припинення договірних відносин, що, у свою чергу, спричинить втрату грантових коштів, які є необхідними та важливими для підтримання належного функціонування музею та його розвитку», - повідомляють в управлінні культури Львівської міської ради.

22 січня «Шевченківський гай» і ЮНЕСКО підписали угоду на 300 тис. доларів. Програма ревіталізації розрахована на два роки. В її межах передбачають семінари та закупівлю спеціального обладнання для архітектурного відділу та для фондосховища. 2010 року Музей народної архітектури та побуту уже отримував норвезький грант розміром 500 тис. доларів США.

З 21 до 23 жовтня в межах міжнародного проекту «Програма ревіталізації та збереження колекції Музею народної архітектури та побуту у Львові» відбудеться зустріч з представниками ЮНЕСКО.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Шевченківський гай може втратити два європейські гранти

топ

  Цей день в історії.
  6 грудня:

  2003 — засновано Львівський муніципальний духовий оркестр «Галицькі Сурми».
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014