Галичина.Інфо

Владики УГКЦ беруть участь у зустрічі греко-католицьких єпископів Європи

Владики УГКЦ беруть участь у зустрічі греко-католицьких єпископів Європи 17-20 жовтня в словацькому м. Кошице – культурній столиці Європи 2013 – відбувається щорічна зустріч греко-католицьких єпископів Європи. Цьогоріч вона приурочена до 1150-річчя прибуття святих Кирила і Мефодія на слов'янські землі. У цьому заході беруть участь єпископи УГКЦ з України, Польщі, Великобританії, Франції, Німеччини та Італії. До Словаччини також прибув Патріарх Святослав, Глава УГКЦ.

У Кошице єпископи, що представляють 14 помісних Католицьких Церков східного обряду, обговорюють тему культурної євангелізації та роздумують над місією святих Кирила і Мефодія з історіографічної точки зору, а також над проблемами, з якими зіштовхується Церква сьогодні.
Серед доповідачів зустрічі: владика Йозеф (Томко), словацький Куріальний єпископ, почесний префект Конгрегації євангелізації народів; владика Циріл (Василь), словацький архиєпископ, секретар Конгрегації Східних Католицьких Церков; владика Дімітріос (Салахас), Екзарх для греко-католиків Греції.

«Мета зустрічі католицьких єпископів східного обряду полягає в тому, щоб обговорити проблеми, які слід вирішувати в наших Церквах на локальному рівні, − прокоментував владика Мілан (Хаутур), єпархіальний єпископ Кошице. – Тисячостоп’ятдесятиріччя євангелізаційних місій святих Кирила і Мефодія до слов'янських народів і Великої Моравії спонукає нас задуматися (у контексті Року віри) над питанням євангелізації сучасної культури та інкультурації Євангелія, починаючи з нашої церковної, літургійної та культурної дійсності». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Владики УГКЦ беруть участь у зустрічі греко-католицьких єпископів Європи

топ

  Цей день в історії.
  7 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014