Галичина.Інфо

У Львові відбудеться Lviv iCamp 2013

У Львові відбудеться Lviv iCamp 2013 Близько 300 Інтернет-діячів з Києва, Вінниці, Рівного, Тернополя, Львова та інших міст України зберуться 26 жовтня на конференцію Lviv iCamp 2013. На конференції розповідатимуть, як почати заробляти в Інтернеті, як правильно рекламувати в мережі свої продукти та послуги, продемонструють приклади успішних проектів. Крім того, учасники зможуть знайти виконавців для робіт, пов’язаних з просуванням в Інтернеті на біржі контактів.

Серед доповідачів заходу – співзасновник та генеральний директор шопінг-клубу modnaKasta Андрій Логвін; керівник Української біржі благодійності Вікторія Бондар; головний маркетолог Bigmir.net Ельдар Нагорний.
Під час конференції також відбудеться нагородження фіналістів конкурсу "Інтернет-реклама року 2013".

Lviv iCamp 2013 буде відбуватися в приміщенні Українського католицького університету, за адресою: вул. Хуторівка 35а. Організатором конференції є Lviv Startup Club – організація, створена для підтримки StartUp-підприємців у місті Львові. Станом на 2013 рік вона проводить 7 різних технологічних конференцій. Конференція Lviv iCamp вперше буда проведена у 2010 році, тоді вона зібрала 250 Інтернет-ентузіастів зі всієї України.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться Lviv iCamp 2013

Цей день в історії.
22 вересня:

1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014