Галичина.Інфо

У Львові відбудеться Lviv iCamp 2013

У Львові відбудеться Lviv iCamp 2013 Близько 300 Інтернет-діячів з Києва, Вінниці, Рівного, Тернополя, Львова та інших міст України зберуться 26 жовтня на конференцію Lviv iCamp 2013. На конференції розповідатимуть, як почати заробляти в Інтернеті, як правильно рекламувати в мережі свої продукти та послуги, продемонструють приклади успішних проектів. Крім того, учасники зможуть знайти виконавців для робіт, пов’язаних з просуванням в Інтернеті на біржі контактів.

Серед доповідачів заходу – співзасновник та генеральний директор шопінг-клубу modnaKasta Андрій Логвін; керівник Української біржі благодійності Вікторія Бондар; головний маркетолог Bigmir.net Ельдар Нагорний.
Під час конференції також відбудеться нагородження фіналістів конкурсу "Інтернет-реклама року 2013".

Lviv iCamp 2013 буде відбуватися в приміщенні Українського католицького університету, за адресою: вул. Хуторівка 35а. Організатором конференції є Lviv Startup Club – організація, створена для підтримки StartUp-підприємців у місті Львові. Станом на 2013 рік вона проводить 7 різних технологічних конференцій. Конференція Lviv iCamp вперше буда проведена у 2010 році, тоді вона зібрала 250 Інтернет-ентузіастів зі всієї України.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться Lviv iCamp 2013

топ

  Цей день в історії.
  16 вересня:

  1658 — Гетьман України Іван Виговський уклав із Польщею Гадяцький договір.

  1899 — В Галичині створено Національно-демократичну партію.

  1914 — 2500 січових стрільців українського добровольчого легіону у складі австро-угорської армії присягнули на вірність Головній Українській Раді.

  1930 — Польський уряд розпочав проведення так званої пацифікації (насильницького умиротворення) українців у Галичині.

  1987 — Підписаний Монреальський протокол про захист озонового шару Землі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014