Галичина.Інфо

Джаз без кордонів об'єднає Львів та Перемишль

Джаз без кордонів об'єднає Львів та Перемишль Ідея проекту польсько-українського джазового фестивалю органічно розвиває концепцію Mikoіajek Jazzowych, які організовуються Культурними Центром у Перемишлі вже понад 20 років. Неодноразова участь українських музикантів у цьому музичному дійстві, дружні стосунки, встановлені під час концертів, близькість Перемишля і Львова створюють природну основу для реалізації нового проекту, який називається ФЕСТИВАЛЬ "ДЖАЗ БЕЗ..."

Фестиваль "ДЖАЗ БЕЗ..." є відкритим, як відкритим є наш спільний простір, європейська ідея регіонів! Організатори прагнуть щоб Фестиваль сам по собі став простором, який заповнять артисти і всі ті, кому близькою є не лише музика, але - а може передусім - близьким є діалог - ДІАЛОГ БЕЗ МЕЖ.

Фестиваль "ДЖАЗ БЕЗ..." відбудеться у Перемишлі і Львові. Перші дні - це концерти у Культурному Центрі в Перемишлі. Кожен з них розпочнеться подвійною програмою, в якій виступить польський і український колектив. Фіналом буде спільна jam session.

Через три дні фестиваль переміститься до Львова. Усі концерти будуть вести двома мовами Олексій Коган та Ярослав Сметана. На концертах фестивалю виступлять знаменитості польського та українського джазу. Серед них: група Фест Юрія Шепети, Схід-Side з Харкова, Tender Blues, Ярослав Сметана і Томаш Шукальскі, Лєшек Можджер, Jazz Band Ball та Jose Torres. Додатковою перевагою проекту буде видання диску CD, а також майстер-класи джазу, що триватимуть протягом усьго фестивалю.

Програма фестивалю:


Перемишль

7 грудня, п'ятниця
19.00 Клуб "Підвали" - Jazz Band Ball (Польща)
Tender Blues (Україна)
21.00 Клуб "Підвали" - Jam session

8 грудня, субота
19.00 Клуб "Підвали" - THE SOUND OFFICE (Польща), Група FEST Юрія Шепети (Україна)
21.00 Клуб "Підвали" - Jam session

9 грудня, неділя
19.00 Клуб "Підвали" - Квартет Ярослава Сметани та T. Шукальскі (Польща), Схід-Side (Україна)
21.00 Клуб "Підвали" - Jam session

Львів

8 грудня, субота
16.00 "Порохова вежа" - Стробель, Нагорни
17.30 "Порохова вежа" - 1000. Акція "Дзиги" - Перформанс (Performans): Кауфман, Глажік

9 грудня, неділя
17.30 "Порохова вежа" - Презентація CD Юрія Покальчука

10 грудня, понеділок
18.00 Філармонія - Лешек Можджер (Польща)
20.00 Філармонія - Група ФЕСТ Юрія Шепети (Україна)
21.00 Клуб "Лялька" - Jam session

11 грудня, вівторок
18.00 "Порохова вежа" - Схід-Side (Україна)
20.00 "Порохова вежа" - Квартет Ярослава Сметани та Tомаш Шукальскі (Польща)
21.00 Клуб "Лялька" - Jam session

12 грудня, середа
18.00 "Порохова вежа" - Tender Blues (Україна)
20.00 "Порохова вежа" - Група Хосе Торреса (Польща)
21.00 Клуб "Лялька" - Jam session

Рекомендовано до перегляду:

» » » Джаз без кордонів об'єднає Львів та Перемишль

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014