Галичина.Інфо

На сміттєзвалищі у Миколаєві збудують сортувальну лінію

На сміттєзвалищі у Миколаєві збудують сортувальну лінію В урочищі «Гроби» біля Миколаєва Львівської області побудують полігон твердих побутових відходів, де буде сортувальна лінія і сміттєзвалище. Вартість проекту – 14 млн грн. Роботи виконуватиме ТзОВ «А.ОМЕГА».

У коментарі в. о. директора Миколаївського комунального підприємства «Житлово-комунальне управління» Уляна Міськів розповіла, що сортувальну лінію будують на місці старого сміттєзвалища. Сміття вивозитимуть з Миколаєва. «Хоча, до прикладу, є ОСББ, яке розміщене в селі біля міста, але ще належить до Миколаєва. Також ми маємо укладені договори із заправками біля міста. У нас є ліміти на вивіз сміття, і ми їх не будемо збільшувати. Сортувальна лінія передбачена на ту кількість сміття, яку вивозили», - зазначила вона.
За її словами, на цей рік з державного бюджету виділили 9 мільйонів, які повинні освоїти до кінця року. Уляна Міськів додала, що жодних заперечень у місцевих мешканців щодо будівництва сортувальної лінії немає.
«Пластикові пляшки, побутові відходи, метал сортуватимуться і ми будемо укладати угоди з заводами, які забиратимуть для переробки», - розповіла вона. За її словами, кошти надходитимуть до міського бюджету.

Тендер на будівництва полігону побутових відходів оголосили у серпні цього року. Участь взяли приватне підприємство «Монтажник» і ТзОВ «А.ОМЕГА». Збудувати сортувальну лінію повинні до грудня 2014 року. Уляна Міськів розповіла, що із ТзОВ «А.ОМЕГА» вже підписано договір.
За інформацією з відкритих джерел, керівник підприємства, що виграло тендер, Мартин Буфан був депутатом Миколаївської районної ради у 2006-2010 р.р. від ВО «Батьківщини».

Рекомендовано до перегляду:

» » » На сміттєзвалищі у Миколаєві збудують сортувальну лінію

топ

  Цей день в історії.
  14 липня:

  1894 — у Львові відбувся перший на території Галичини і України футбольний матч — змагались команди Львова і Кракова.

  1919 - Диктатор ЗУНР Є.Петрушевич віддав наказ про перехід Галицької армії через Збруч і з\'єднання її з Армією УНР.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014