Галичина.Інфо

Україна, Угорщина і Хорватія домовилися створити газовий коридор

Україна, Угорщина і Хорватія домовилися створити газовий коридор Україна, Хорватія і Угорщина домовилися розширити наявні трубопроводи, щоб створити коридор, яким буде транспортуватися природний газ через три країни і підключитися до запланованого Транс-Адріатичного газопроводу (ТАГ), що в Південній Європі.

"Нова інфраструктура дозволить нам відправляти газ на східно-європейські ринки", – заявив заступник міністра закордонних справ Хорватії Йошко Клисовича. При цьому він додав, що прем'єр-міністри країн готові підписати договір.

Завдяки диверсифікації поставок газу коридор дозволить підвищити безпеку енергопостачань і допомогти стримуванню залежності Європи від російського газу, після того, як через цінові розбіжності з Україною були зірвані поставки до Європейського Союзу.

У Хорватії коридор повинен бути підключений до терміналу зрідженого природного газу на острові Крк, так само як і до Транс-Адріатичного газопроводу на півдні країни, заявив Клисович. ТАГ, розроблений норвезькою Statoil ASA, німецькою EON SE і швейцарською Axpo, буде направляти 10 мільярдів кубометрів азербайджанського газу в рік в Італію з кордонів Туреччини і ЄС, через Грецію і Албанію.

Також Клисович зазначив, що проект може фінансуватися за кошти ЄС і зацікавлених компаній.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Україна, Угорщина і Хорватія домовилися створити газовий коридор

топ

  Цей день в історії.
  14 липня:

  1894 — у Львові відбувся перший на території Галичини і України футбольний матч — змагались команди Львова і Кракова.

  1919 - Диктатор ЗУНР Є.Петрушевич віддав наказ про перехід Галицької армії через Збруч і з\'єднання її з Армією УНР.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014