Галичина.Інфо

У Львові на місці АС-2 відкрили новий автовокзал «Північний»

У Львові на місці АС-2 відкрили новий автовокзал «Північний» 25 жовтня у Львові здали в експлуатацію новий автовокзал, що розташований на місці колишньої АС-2 на вул. Богдана Хмельницького, 225. Звідти щодня відправлятимуть тисячу автобусів, а розрахований новий автовокзал на 10 000 пасажирів. Орієнтовна вартість всього проекту будівництва включно з благоустроєм території і реставрацією старих будівель ― 15 млн грн.

Вокзал розташований у триповерховій будівлі загальною площею 1500 м кв. На першому поверсі – каси, на другому – сучасний зал очікування з електронним табло та кафе, а на третьому – міні-торговий центр. На вокзалі вже є кімната матері і дитини, а незабаром також з’явиться спеціальне приміщення для неповносправних. Крім того, найближчим часом у всій будівлі має з’явитись покриття wi-fi. Персонал автовокзалу збільшився на 80 осіб. Попри це, обіцяють тут, на ціну квитків нововведення не вплинуть.
За попереднім планом автовокзал має працювати цілодобово, але поки не збільшиться пасажиропотік, він працюватиме з 6:00 по 22:00.

Як розповів голова організації роботодавців автотранспорту Львівської області Ігор Дума, кошти в проект інвестували члени організації. Це: АТП-14630, ПП «Гал Всесвіт», ТзОВ «Авто–світ», турківське АТП «Тур Авто» та інші. «Кредитних коштів до для будівництва залучили мало. Близько 15%», – каже він.
Щодо експлуатації автовокзалу, то тут планують розвивати закордонні перевезення. «Буде близько 20 відправлень за кордон: на Варшаву, Люблін і Томашів, бо вони поки що відправляються з центрального вокзалу. А також напрямки на Брест і Мінськ. Але, в основному, звідси відправлятимуться міські, приміські та міжобласні маршрути у радехівському, волинському, київському та рава-руському напрямках», ― сказав Ігор Дума.
Збудували автовокзал за два роки, але підготовку вели ще з 2008 року. «Станція розширялася, пасажиропотік збільшувався, ставало більше автобусів. Тож ми довели міській раді, що це ― соціальний об’єкт і в кінці 2011 року отримали дозвіл», ― сказав він.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові на місці АС-2 відкрили новий автовокзал «Північний»

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014