Галичина.Інфо

П’ять тисяч львів’ян зібралися перед оперним для спільного молебню

П’ять тисяч львів’ян зібралися перед оперним для спільного молебню 27 жовтня на площі перед Львівським театром опери та балету ім. С. Крушельницької (пр. Свободи) відбувся урочистий захід «Світло віри» з нагоди завершення Року віри у Львівській архиєпархії. На спільний молебень зібралося близько 5 тисяч львів’ян.

Під час акції Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, поблагословив мешканців Львова та передав зібраній спільноті запалену свічку як символ віри. Також ієрарх очолив Молебень до Христа Чоловіколюбця, за участю духовенства та громади міста. Звертаючись до громади міста Митрополит Львівський вказав на основи віри у Старому і Новому Завітах, наголошуючи, що віра в Бога – це надзвичайно могутня сила.
«Віра – великий Божий дар, який необхідно прийняти й розвивати у собі», - підсумував ієрарх. Насамкінець проповідник закликав до життя у вірі в Бога: «Звертаймо велику увагу на життя вірою, щоб дозволити Богові освятити й спасти наші душі! Часто й щиро повторяймо молитву із батьком хворого сина, який перебував в ногах у Господа: «…Вірю, поможи моєму невірству!» (Мр 9,24)

По завершенні Богослуження усі присутні спільно промовили «Символ віри» та виконали «Боже, Великий, Єдиний». На той час у місті вже стемніло, і віряни запалили свічки, творячи на площі перед оперним особливу духовну атмосферу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » П’ять тисяч львів’ян зібралися перед оперним для спільного молебню

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014