Галичина.Інфо

Через помилки науковці забракували підручники для математики

Через помилки науковці забракували підручники для математики Підручники з математики для 1-х та 2-х класів, авторства Ф.М. Рівкінд, Л.В. Оляницька, не можуть використовуватися в навчальному процесі. Про це повідомили у Комітеті Верховної Ради з питань науки та освіти, посилаючись на отриманий висновок Інституту української мови. Експерти інституту дослідили підручники після офіційного звернення комітету ВР та виявили численні мовні (орфографічні, пунктуаційні, граматичні, стилістичні, логічні, а також технічні) помилки.

У висновку зазначається, що «тексти підручників суперечать чинним правописним нормам сучасної української літературної мови». Найпоказовіші помилки експерти розписали на 10 сторінках.
Cеред логічних помилок експерти назвали, зокрема, двозначність у формулюванні завдань. Як приклад: «Скільки огірків продали на базарі? (пропущено слово кілограмів)», правильно: «Скільки кілограмів огірків продали на базарі?», а також: «Скільки стрічки залишилося у модельєра? (пропущено слово дециметрів)», правильно: «Скільки дециметрів стрічки залишилося в модельєра?».
Для виправлення помилок, представники комітету ВР з питань освіти і науки вказаний експертний висновок скерували міністру освіти і науки Дмитру Табачнику.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Через помилки науковці забракували підручники для математики

топ

  Цей день в історії.
  25 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014