Галичина.Інфо

Україна 112-та в рейтингу легкості ведення бізнесу

Україна 112-та в рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася в рейтингу легкості ведення бізнесу із 137-ї сходинки на 112-ту. Такими є результати рейтингу Doing Business-2014, який складає група Світового банку. Україна знаходиться між економіками Лівану, який посів 111-те місце, та Папуа Новою Гвінеєю, яка посідає 113-те місце (торік Україна була на 137-му місці). Сусідні з Україною країни колишнього СРСР виявилися легшими для ведення бізнесу. Так, Білорусь посідає 63-тє місце, Молдова – 78-ме, а Московія – 92-ге.

Водночас експерти зазначають, що Україна – одна з країн, де за останні роки ситуація покращується. "Україна покращилась найбільше у 2012-13 роках, впроваджуючи реформи у 8 з 10 сфер. Вона спростила можливість для початку бізнесу", – зазначили експерти. За оцінками експертів Світового банку, найбільш вражаючий успіх Україна продемонструвала в дерегуляції в будівництві: у цьому субрейтингу країна піднялася одразу на 145 позицій – на 41-ше місце.

Загалом було досліджено 189 країн. Найкращими країнами для ведення бізнесу визнано Сінгапур, Гонконг, Нову Зеландію, США, Данію, Малайзію, Південну Корею, Грузію, Норвегію та Великобританію.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Україна 112-та в рейтингу легкості ведення бізнесу

топ

  Цей день в історії.
  21 серпня:

  1886 — народився Євстахій Єловицький, католицький релігійний діяч.

  1925 — помер Осип Маковей, український поет, прозаїк, публіцист, критик, літературознавець, перекладач, педагог та громадсько-політичний діяч.

  1944 — самооборонний відділ УПА біля с. Піски (Щиреччина) атакував колонну заарештованих, яку супроводжували співробітники НКВС, в результаті усі 27 конвоїрів було вбито, а заарештованих звільнено.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014