Галичина.Інфо

У Львові три дні говоритимуть про розвиток туризму

У Львові три дні говоритимуть про розвиток туризму Сьогодні, 30 жовтня, у Львові стартує Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності. Форум збирає одразу декілька тематичних напрямків: туризм, готельний та ресторанний бізнес, індустрію розваг. За словами організаторів, мета цьогорічного Форуму - популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері туристичних послуг та гостинності.

Вперше на цьогорічному Форумі представлятимуть свої туристичні продукти 24 райони Львівщини, Херсонська, Одеська та Миколаївська області України. Постійні учасники та партнери Форуму – Івано-Франківщина, Закарпаття та Запоріжжя представлятимуть нові туристичні маршрути, заклади розміщення та харчування у своїх регіонах. Загалом у Форумі беруть участь понад 80 підприємств, фірм та організацій з України, Московії, Польщі, Словаччини, Греції та Намібії.

Цього року на Форумі відбудуться заходи за участю наших польських сусідів. У роботі та офіційному відкритті Форуму братиме участь віце-міністр спорту та туризму Республіки Польща Катажина Собєрайска.

Родзинкою виставки стане ІV Конкурс професійних кухарів «ПРОСТО. Їжа без пафосу!», організований спільно з Західною Шеф Групою. Учасники будуть змагатися у двох номінаціях: 30 жовтня в індивідуальних змаганнях, безпосередньо на території виставки, буде створено найкращу основну страву Галицької кухні та визначено переможців конкурсу. 31 жовтня – у номінації «Чорний ящик» за звання найкращого кухаря до змагань приступлять 4 команди зі Львова, Франківська, Чернівців та Одеси. Головою журі цього року буде Ерве Бурдон - відомий французький шеф-кухар, кулінарний шоумен та міжнародний консультант у ресторанному бізнесі.

Форум триватиме до 1 листопада у палаці спорту «Україна». «На три дні палац спорту перетвориться на на основне місце зустрічей в Західній Україні для іноземних та українських компаній, які продиктують моду на відпочинок та розваги вже на майбутній сезон», - обіцяють організатори.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові три дні говоритимуть про розвиток туризму

топ

  Цей день в історії.
  26 листопада:

  1876 — Народився Віктор Курманович, генерал-чотар УГА, командир групи «Жовква», потім — групи «Південь» і І корпусу УГА.

  1901 — У Львові студенти виступили з вимогою створення українського університету.

  1977 — У Львові відкрито пам\'ятник першодрукареві Івану Федорову (скульптори В. Н. Борисенко, В. М. Подольський).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014