Галичина.Інфо

Україна – серед «лідерів»: за швидкістю зменшення населення

Україна – серед «лідерів»: за швидкістю зменшення населення Згідно з доповіддю Фонду ООН у сфері народонаселення, до 2015 року Україна посяде третє місце в світі за показником зменшення населення. За даними експертів ООН, він сягне 0,6%. У Молдові та Болгарії цей показник очікується 0,8%. Таким чином, держави Східної Європи, на противагу країнам Перської затоки, продовжать відчувати наслідки "демографічної зими". Сербії, Білорусі та Литві прогнозують показник зменшення населення у 0,5%.

Тим часом щорічний приріст населення, який демонструють Оман і Катар, у перспективі до 2015 року дозволить їм зберігати лідируючі позиції за цим показником не тільки серед країн Перської затоки, але й у всьому світі. В Омані і Катарі населення в середньому буде збільшуватися на 7,9% і 5,9% відповідно. Очікується, що у всіх країнах Аравійського півострова буде спостерігатися стабільно сильний приріст населення - від 1,8% у Саудівській Аравії та 2,3% в Ємені, до 2,5% в ОАЕ і 3,6% в Кувейті.

Також серед країн-рекордсменів за кількістю населення ООН традиційно виділяє Китай та Індію - 1,385 та 1,252 мільярда осіб відповідно. При цьому, рівень приросту населення в Індії вдвічі більший, ніж у КНР, і становить 1,2%.

Нагадаємо, Україна посідає друге місце у світі за рівнем смертності. Обганяє Україну у цьому сумному рейтингу лише Південна Африка.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Україна – серед «лідерів»: за швидкістю зменшення населення

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014