Галичина.Інфо

МВС України посягає на персональні дані дітей

МВС України посягає на персональні дані дітей МВС України пропонуватиме батькам неповнолітніх дітей завести на них ідентифікаційну карту. Про це заявив начальник Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Олексій Лазаренко на прес-конференції у п'ятницю.

"Заповнення батьками ідентифікаційної карти своїх дітей могло б запобігти їх зникненню та допомогти у разі, якщо це сталося", - сказав Лазаренко.
Він продемонстрував зразок карти, яка містить основні відомості про дитину, її стан здоров'я, особливі прикмети, контактні телефони.
На окремій сторінці з чорнильною стрічкою батькам пропонується самостійно взяти у дитини відбитки пальців і пояснюється, як це робиться.
Крім того, у карті надаються поради, як убезпечити дітей від знайомств з підозрілими людьми, переслідування тощо та роз'яснюється, що робити, якщо дитина зникла.

Представник МВС наголосив, що карту розроблено у межах реалізації програми для школярів "Дослідники" з вивчення основ скаутингу та правоохоронної діяльності. Ініційована МВС та скаутською організацією "Пласт" програма є складовою проекту "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх", що здійснюється за фінансової підтримки уряду Канади.

"Програма впроваджується поки що лише в Івано-Франківську, після аналізу її результатів вирішуватиметься питання про реалізацію "Дослідників"в інших областях", - заявив Лазаренко.

Рекомендовано до перегляду:

» » » МВС України посягає на персональні дані дітей

топ

  Цей день в історії.
  14 серпня:

  1385 — укладено Кревську унію — угоду між Польщею і Великим князівством Литовським, що передбачала об\'єднання цих країн в єдину державу.

  1914 — народився Роман Лиско, священик УГКЦ.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014