Галичина.Інфо

Нові гуртки із соціальної англійської відкривають у Львові

Нові гуртки із соціальної англійської відкривають у Львові Нові гуртки з безкоштовного вивчення англійської мови для дітей з малозабезпечених сімей відкриває у Львові мовна школа «Languagestation». Програма навчання розрахована на півроку. Заняття тривалістю 1-1,5 год. відбуваються 2 рази на тиждень. У кожній групі 5-10 дітей.

Так, від початку навчального року дітей з малозабезпечених сімей безкоштовно вчать англійської мови на вул. Миколайчука, 1. Навчання проводять у рамках проекту «Соціальний репетитор», повідомили у прес-службі об’єднання «Самопоміч», яке й започаткувало цей захід.

Проект соціальної англійської має на меті підтримати дітей із сиротинців і малозабезпечених сімей у їх прагненні здобути хорошу освіту. Цьогоріч «Соціальний репетитор» стартував уже втретє.

Торік понад 30 соціальних репетиторів уже взяли участь у підготовці понад 70 старшокласників.

Наразі у групу із соціальної англійської відкритим є набір дітей віком від 7 до 10 років (1-4 класи). Заняття відбуваються двічі на тиждень (середа – 16:30, п’ятниця – 16:00) за адресою: вул. Миколайчука, 1 (бібліотека).

Дізнатись докладну інформацію і долучитись до соціального проекту можна за тел.: 297-10-00 та (097) 581-64-24.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Нові гуртки із соціальної англійської відкривають у Львові

топ

  Цей день в історії.
  5 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014