Галичина.Інфо

Польща робить ставку на експорт будматеріалів в Україну

Польща робить ставку на експорт будматеріалів в Україну Україна – один з головних об’єктів експорту будівельних матеріалів з Польщі на найближчі роки. Про це на прес-конференції у Києві повідомив керівник відділу сприяння торгівлі та інвестицій Посольства Республіки Польща в Україні Анджей Ґрабовскі. Анджей Ґрабовскі оголосив старт кампанії «Made In Poland», націленої на покращення іміджу Польщі серед іноземних підприємців та дослідження найбільш перспективних експортних галузей польської економіки для України.

Серед 15-ти галузей, що досліджуються в рамках кампанії, Анджей виокремив три найбільш ефективні: «Ми повинні розвивати наш експорт у ще більшій кількості напрямків. Пріоритетні галузі для українського ринку – меблева промисловість, будівництво та косметична галузь, - повинні збільшити свій потенціал».

Майже 90% виготовлених у Польщі меблів експортується за кордон. В 2012 році вартість експорту в цій галузі перевищила 8 млрд дол.

Анджей Ґрабовскі також заявив про важливість вступу України до ЄС та підписання угоди про зону вільної торгівлі, посилаючись на дані, за якими експорт Польщі збільшився у 9 разів після вступу до ЄС.

Крім того, голова правління МГО «Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні» Іренеуш Дерек наголосив на перевагах польських компаній, серед яких: якісна сировинна база, інноваційні методи виробництва, сучасна технічна інфраструктура, а також кваліфіковані кадри.

Водночас Андрій Колісник, директор представництва ТзОВ "МДМ-Україна", як представник бізнесу будівельної компанії, яка активно співпрацює з польськими підприємствами, вказав на основні проблеми польського бізнесу в Україні, серед яких – контрабанда, застарілі норми та відхід від них, а також проблема сприйняття польського товару як неякісного, що пов’язано з ментальним та історичним аспектом.

Зазначимо, що експорт товарів з Польщі до України демонструє стрімку динаміку. Щорічно вартість експорту з Польщі до України становить 5,27 млрд дол. У 2013 році з січня по серпень до України потрапили продукти вартістю 3,69 млрд дол, що майже на 13% більше, ніж в аналогічний період попереднього року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Польща робить ставку на експорт будматеріалів в Україну

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014