Галичина.Інфо

Світовий банк згортає допомоги корумпованим країнам

Світовий банк згортає допомоги корумпованим країнам Світовий банк має намір надалі згортати програми допомоги країнам, якщо при їх здійсненні будуть розкриті факти корупції. Про це заявив президент Світового банку Джим Ен Кім на спільній прес-конференції з генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном. «Ми будемо продовжувати згортати проекти, якщо будуть розкриті факти корупції, розкрадання коштів, призначених для їх здійснення», - говорить глава СБ.

Приводом для такого рішення послужив, зокрема, недавній випадок в Бангладеш, де Світовий банк надавав допомогу в будівництві моста на суму близько 3 млрд доларів.
Після того як були розкриті факти корупції, СБ оголосив, що згортає програму фінансування.

Нагадаємо, що упродовж 20-річної роботи в Україні Світовий банк надав державі позик на загальну суму майже $8 мільярдів. Ці кошти українці використали на здійснення 41 проекту.
Водночас, за рівнем корупції Україна, згідно з рейтингом Світового індексу верховенства права, посідає 94 місце серед 97 країн світу. Половина українців вважає найважливішими проблемами в державі безробіття і корупцію у владі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Світовий банк згортає допомоги корумпованим країнам

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014