Галичина.Інфо

Акції Twitter із перших хвилин торгів подорожчали майже вдвічі

Акції Twitter із перших хвилин торгів подорожчали майже вдвічі З початку торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі акції Twitter зросли в ціні майже вдвічі, сягнувши позначки 46 доларів за цінний папір. У ході первинного розміщення (IPO), стартова ціна за акції сервісу мікроблогінгу становила 26 доларів США. На даний момент ціна коливається на позначці 45 доларів.

Початок торгів Twitter оголосив постом #Ring. А хештег Wall Street на даний момент знаходиться у світових трендах Twitter. В понеділок, 4 листопада, Twitter Inc підняв верхню межу цінового коридору IPO на чверть з $17-20 за акцію до $23-25​​. За даними ЗМІ, книга заявок на акції Twitter була перепідписана у кілька разів. За підсумками пропозиції у вільний обіг вийдуть 70 мільйонів звичайних акцій Twitter, або близько 13% компанії. Таким чином, сторони-продавці залучили в ході IPO близько 1,82 мільярда доларів, а капіталізація компанії оцінена приблизно в 14,2 мільярда доларів.

Обсяг IPO в 70 мільйонів акцій не включає в себе 10,5 мільйона цінних паперів, які протягом 30 днів додатково можуть продати банки-організатори IPO на чолі з Goldman Sachs. З їхнім урахуванням сума IPO може скласти близько 2,09 мільярда доларів. Після IPO у Twitter буде 544,7 мільйона акцій. Якщо врахувати акції та опціони з обмеженнями на строк набрання чинності, то їхнє число зросте до 694,8 мільйона, а капіталізація сервісу - до 18 мільярдів доларів.

Соціальна мережа Twitter була створена 2006 року. Станом на кінець червня 2013-го її аудиторія налічує 218 мільйонів щомісяця активних користувачів, а сайт входить до десятки найвідвідуваніших ресурсів інтернету. Первинне розміщення акцій Twitter американські ЗМІ назвали найбільш очікуваним серед інтернет-компаній після IPO Facebook, що відбувся в травні 2012 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Акції Twitter із перших хвилин торгів подорожчали майже вдвічі

топ

  Цей день в історії.
  20 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014