Галичина.Інфо

Агентство Fitch знизило рейтинг України

Агентство Fitch знизило рейтинг України Сьогодні, 8 листопада, рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента України в іноземній і національній валютах з B до B-. Прогноз за рейтингами - "негативний". Крім того, Fitch знизив рейтинги єврооблігацій України і стелю країни до B-, однак підтвердив короткостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті B.

В агентстві зазначають, що зниження рейтингів відображає зростаючу слабкість позиції зовнішнього фінансування і обмеження в здатності держави залучати кредити в іноземній валюті для рефінансування важких виплат за зовнішнім боргом у 2014-2015 роках. "Міжнародні резерви, швидше за все, і далі будуть падати з нинішніх низьких рівнів, підвищуючи ризик втрати довіри до гривні", - вважають у Fitch.

Варто зазначити, що агентство Fitch стало третім з великої трійки міжнародних рейтингових агентств, що знизили рейтинг України останнім часом.
Першим стало агентство Moody's, яке опустило його 21 вересня з B3 до Саа1 і до того ж помістило на перегляд для можливого подальшого зниження.
Потім, 1 листопада, Standard & Poor's знизило рейтинг України до B- з B із негативним прогнозом.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Агентство Fitch знизило рейтинг України

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014