Галичина.Інфо

Італія на третину збільшила видачу віз українцям

Італія на третину збільшила видачу віз українцям За останні чотири місяці Італія збільшила кількість видачі віз українцям на третину. Водночас зменшилася кількість відмов у візах. Про це повідомив директор департаменту консульської служби МЗС України Андрій Сибіга. За його словами, така динаміка свідчить про позитивні наслідки дії угоди між Україною та ЄС про додаткове спрощення оформлення віз, яка набула чинності 1 липня 2013 року.

У перебігу італійсько-українських консульсько-правових консультацій, що відбулися сьогодні в Римі, українська делегація порушила питання, щоб на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі позитивно оцінили зусилля Києва в напрямку реалізації першого етапу Плану дій щодо лібералізації візового режиму з країнами євроспільноти. Українська сторона вкотре наголосила, що після виконання необхідних вимог сподівається на скасування візового режиму з країнами ЄС.
«Італійські представники підтвердили, що громадяни України не становлять ні міграційної, ні безпекової загрози для Італії та інших країн ЄС», – сказав Радіо Свобода Андрій Сибіга.
На зустрічі фахівців із консульських питань йшлося також про підготовку довгоочікуваної двосторонньої угоди стосовно соціального захисту українських громадян в Італії. Йдеться передусім про питання пенсійного забезпечення мігрантів. Найближчим часом Україна представить італійцям проект документа, повідомив керівник української делегації, не вказуючи конкретного терміну укладення угоди.
А домовленість з Італією про визнання українських прав водія вже можлива у першому півріччі наступного року, додав директор департаменту консульської служби МЗС Андрій Сибіга.

На Апеннінах офіційно живе понад 200 тисяч українців. Неофіційна статистика свідчить, що їх принаймні утричі більше. За даними дипломатів, Італія нині на першому місці за кількістю здійснення консульських послуг із боку України. Раніше пальму першості тримали прикордонні з Україною держави.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Італія на третину збільшила видачу віз українцям

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014