Галичина.Інфо

Українці стали частіше їздити до Польщі

Українці стали частіше їздити до Польщі Громадяни України за перші дев'ять місяців цього року перетнули кордон із Польщею близько 10,5 млн разів, що на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року, в тім числі 5,3 млн разів спільний кордон перетнули українці в межах малого прикордонного руху, що діє між країнами з липня 2009 року і дозволяє українським громадянам їздити до Польщі без віз (+23%).

Польські громадяни навпаки рідше їздили в Україну: кількість перетинів за цей період знизилася на 11% - до 1,8 млн. Весь пасажиропотік у наземних пунктах пропуску на польсько-українському кордоні зріс на 10% до майже 12,3 млн.

Перетин "авіакордону" Польщі зріс за звітний період на 6%, водночас у морських пунктах пропуску знизився більш, ніж на 7%.

Пасажиропотік на всьому зовнішньому кордоні Польщі, що входить також до Шенгенської зони, в січні-вересні зріс на 12% - до 31,4 млн перетинів.

До Польщі найчастіше їздять жителі Західних областей України, які, головним чином, купують там товари для перепродажу й більшість із них їздять до Польщі по декілька разів на тиждень. За першу половину поточного року польські консульства видали в Україні майже 330 тис. віз, що на близько 5% більше, ніж за перші два квартали минулого року. В 2012 році українці одержали понад 640 тис. віз.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Українці стали частіше їздити до Польщі

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014