Галичина.Інфо

Український уряд вчиняє державну зраду "призупиняючи" євроінтеграцію

Український уряд вчиняє державну зраду "призупиняючи" євроінтеграцію Український уряд, легітимність якого базується на незаконно, а відтак - сумнівно створеній більшості Верховної Ради України та поданні, ніби-то законно обраного, Президента України, сьогодні, 21-го листопада 2013-го року вчинив очевидний акт державної зради.


Кабінет Міністрів України на засіданні 21 листопада 2013 р. прийняв розпорядження «Питання укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами – членами, з іншої сторони», згідно з яким призупинено процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Уряд заявив, що це розпорядження прийнято з метою "більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які Україна має виконати для відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торгівельно-економічних відносин з Російською Федерацією та іншими державами - членами СНД"...

Нагадаємо, 28-29 листопада Україна і Європейський Союз на Вільнюському саміті планували підписати угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Український уряд вчиняє державну зраду "призупиняючи" євроінтеграцію

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014