Галичина.Інфо

Український уряд вчиняє державну зраду "призупиняючи" євроінтеграцію

Український уряд вчиняє державну зраду "призупиняючи" євроінтеграцію Український уряд, легітимність якого базується на незаконно, а відтак - сумнівно створеній більшості Верховної Ради України та поданні, ніби-то законно обраного, Президента України, сьогодні, 21-го листопада 2013-го року вчинив очевидний акт державної зради.


Кабінет Міністрів України на засіданні 21 листопада 2013 р. прийняв розпорядження «Питання укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами – членами, з іншої сторони», згідно з яким призупинено процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Уряд заявив, що це розпорядження прийнято з метою "більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які Україна має виконати для відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торгівельно-економічних відносин з Російською Федерацією та іншими державами - членами СНД"...

Нагадаємо, 28-29 листопада Україна і Європейський Союз на Вільнюському саміті планували підписати угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Український уряд вчиняє державну зраду "призупиняючи" євроінтеграцію

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014