Галичина.Інфо

Папа Римський поступився місцем главі УГКЦ у головному храмі Ватикану

Папа Римський поступився місцем главі УГКЦ у головному храмі Ватикану Глава УГКЦ Святослав (Шевчук) очолив сьогодні урочисту архиєрейську літургію у головному храмі Ватикану - базиліці Святого Петра. Як наголошують релігійні оглядачі, це виключна подія, оскільки правити богослужіння там має право лише сам Папа Римський.

У понеділок, 25 листопада 2013 року, у празник Cвятого священномученика Йосафата, Архиєпископа Полоцького, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук), з особливого дозволу Папи Франциска очолив урочисту Архиєрейську Святу Літургію на головному престолі ватиканської базиліки Святого Петра з нагоди 50-річчя покладення мощів святого Йосафата, мученика за єдність Церкви, у головному храмі Католицької Церкви. Про це повідомляє прес-центр УГКЦ.

Участь у літургії взяли кілька тисяч паломників з України, Білорусі, Литви, Італії та інших країн світу. Серед присутніх паломників – багато львів’ян.

З огляду на присутніх паломників з різних країн, літургійні читання були проспівані українською, білоруською та італійською мовами. Після Святої Літургії українських прочан особисто привітав Папа Франциск, повідомляє "Радіо Ватикану".

"Виключне право служити на головному престолі ватиканської базиліки має лише Єпископ Рима й ті, кому він уділить такий привілей. Те, що Блаженніший Святослав отримав таку можливість, є свідченням особливої прихильності Святішого Отця до Української Церкви та народу", – зазначає українська редакція "Радіо Ватикану".

Рекомендовано до перегляду:

» » » Папа Римський поступився місцем главі УГКЦ у головному храмі Ватикану

топ

  Цей день в історії.
  29 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014