Галичина.Інфо

Львів отримає 5 млн євро від німецького уряду на трамвай на Сихів

Львів отримає 5 млн євро від німецького уряду на трамвай на Сихів Виконавчий комітет Львівської міськради погодив умови залучення ЛКП «Львівавтодор» кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту трамваю на Сихів.

Згідно з цим проектом, заплановано продовжити трамвайний маршрут №4 до мікрорайону Сихів, а також будівництво колій та лінії електропостачання, проектування доріг, управління дорожнім рухом. Проект передбачає будівництво трамвайної колії по вул. Стуса та пр. Червоної Калини. Роботи виконуватиме фірма «Онур».
Кредит розраховано на 7 років, його погашатимуть дванадцятьма рівними внесками кожні півроку з пільговим періодом на 1 рік. Відповідну ухвалу винесуть на сесію міськради. Загальна вартість проекту трамваю на Сихів – 15 млн євро, з яких 6 млн євро – це кредитні кошти ЄБРР і 5 млн – грантова частина, яка вже погоджена Міністерством охорони навколишнього середовища Німеччини. Решту коштів повинно дати місто, або ж повинно бути співфінансування міста і держави.

«Сьогодні готуються проекти договорів. Минулого тижня засідав кредитний комітет ЄБРР, яким було погоджено основні умови отримання цього кредиту», - сказав Сергій Кіраль і додав, що до кінця року планується завершити формальну паперову частину: підписання усіх угод та погодження сесією Львівської міськради.
За словами чиновника, роботи можна буде починати у березні. «За попередніми розрахунками, будівництво триватиме від 6 до 8 місяців, тобто ми можемо вкластися в один будівельний сезон», - зазначив Сергій Кіраль.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів отримає 5 млн євро від німецького уряду на трамвай на Сихів

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014