Галичина.Інфо

Парламент України не зміг висловити недовіру Азарову і Кабміну

Парламент України не зміг висловити недовіру Азарову і Кабміну Депутати Верховної Ради України не змогли висловити недовіру уряду Азарова. Проект постанови про відповідальність Кабінету Міністрів України та прийняття резолюції недовіри Кабміну за основу і в цілому підтримало тільки 186 нардепів. «За» голосував 1 регіонал, 90 депутатів від «Батьківщини», 42 – від УДАРу, 36 – від «Свободи», 17 – позафракційних. Жоден з комуністів не проголосував.

Зазначимо, лідер фракції КПУ Петро Симоненко заявив на сесії, що уряд Азарова «однозначно заслуговує на відставку». Однак сказав, що за законопроект про відставку, який пропонує опозиція, комуністи не голосуватимуть, бо мають свій текст.
Один з лідерів опозиції Арсеній Яценюк заявив, що депутати готові голосувати і за документ від комуністів. Але оскільки він не був зареєстрований, голосували депутати все ж за текст, який пропонувала опозиція.
Засідання ВРУ закрили.

Додамо, що від Партії регіонів за проект постанови проголосував Юрій Благодир. Інна Богословська, яка вийшла з фракції Партії регіонів, також голосувала "за" відставку уряду Азарова. Натомість Давид Жванія, який також покинув фракцію ПР, не голосував.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Парламент України не зміг висловити недовіру Азарову і Кабміну

топ

  Цей день в історії.
  16 жовтня:

  1944 — відновив роботу Львівський університет імені Івана Франка.

  1978 — Іван Павло II став 264-им Папою Римським.

  1987 — у Львові створено культурологічний клуб “Товариство Лева”, завдання якого “плекати українську культуру, висвітлювати маловідомі її сторінки”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014