Галичина.Інфо

Азаров пригрозив Галичині фінансовими проблемами

Азаров пригрозив Галичині фінансовими проблемами Західні області Україні в результаті протесту можуть недоотримати фінансування з державного бюджету, оскільки для того, щоб з початку нового бюджетного року перерахування здійснювались безперебійно, місцеві органи влади повинні прийняти відповідні рішення вже сьогодні. Про це заявив прем’єр Микола Азаров під час сьогоднішнього засідання уряду.

«Для того, щоб з січня розпочалася виплата пенсій, нагадаю: у перші тижні нового року традиційно потрібні незначні надходження до бюджету. Необхідно вже зараз накопичити ці гроші в грудні», - наголосив прем’єр.
«Ніякі перешкоди не повинні зривати процес фінансування... Особливо звертаю увагу тих окремих місцевих громад на заході країни, де окремі, наголошую, поодинокі приклади, коли місцева влада припинила роботу для участі в протестах. Така аморальність і безвідповідальність місцевих чиновників може призвести до того, що на центральному рівні кошти будуть виділені, але на місцевому рівні вони через місцеву владу, яка не працює, просто не дійдуть до отримувачів», - заявив Азаров.
За його словами, у випадку продовження протестів місцевої влади під загрозу може потрапити теплозабезпечення окремих міст.
«І все тільки через те, що працівники, яких найняли місцеві громади для забезпечення їх життєдіяльності, вирішили побавитися в політику замість того, щоб виконувати свої прямі обов'язки. А їх політика - забезпечення життєдіяльності громадян. Вже сьогодні кожен орган місцевої влади має підготувати і прийняти необхідні рішення, щоб з 1 січня 2014 було забезпечено безперебійне фінансування з держбюджету і місцевих бюджетів, особливо в соціальній сфері», - заявив Азаров.

Нагадаємо, безстрокові мирні страйки в перших числах грудня оголосили Тернопільська, Івано-Франківська та Львівська області на знак протесту проти дій української влади.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Азаров пригрозив Галичині фінансовими проблемами

топ

  Цей день в історії.
  13 липня:

  1944 — радянські війська почали Львівсько-Сандомирську наступальну операцію.

  1956 - у Львові, на стадіоні Прикарпатського військового округу, проходили ігри першого чемпіонату України з ручного м’яча (гандболу). В змаганнях взяли участь команди Києва, Львова, Станіслава, Харкова, Черкас, Запоріжжя.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014