Галичина.Інфо

Міжнародні організації стривожені насильством над журналістами в Україні

Міжнародні організації стривожені насильством над журналістами в Україні Міжнародна федерація журналістів (МФЖ) та Європейська федерація журналістів (ЄФЖ) обурені жорстокими нападами українських спецпідрозділів на журналістів, які висвітлювали масові протести у Києві.

«Просто жахливо було бачити таке широкомасштабне насильство щодо журналістів та відверту зневагу до їх життя і прав. Цим зверненням ми висловлюємо слова підтримки нашим організаціям - Незалежній медіа-профспілці України та Національній спілці журналістів України і висловлюємо солідарність з усіма, хто працює в медіа-сфері в цей трагічний період», – наводить прес-служба Незалежної медіа-профспілки України слова президента МФЖ Джима Бумели.
Він закликав український уряд контролювати дії міліції та гарантувати, що ці жорстокі напади будуть належним чином розслідувані, а винуватці постануть перед судом.

«Ми дуже обурені тим рівнем насильства проти журналістів, які висвітлювали події в Україні. Нам зрозуміло, що це було спробою використати страх і насильство, щоб залякати ЗМІ в Україні та знищити свободу слова. До такого не можна ставитися толерантно, і ми вимагаємо захисту свободи слова і безпеки журналістів у країні», – заявив президент ЄФЖ Могенс Блічер-Б’єррегард.

Додамо, що під час акцій протесту в Києві постраждали понад 40 українських та іноземних журналістів.

Заступилася за журналістів і представник ОБСЄ із свобод ЗМІ Дуня Миятович, яка на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter написала, що ОБСЄ засуджує побиття журналістів під час мітингу в Києві.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Міжнародні організації стривожені насильством над журналістами в Україні

топ

  Цей день в історії.
  13 липня:

  1944 — радянські війська почали Львівсько-Сандомирську наступальну операцію.

  1956 - у Львові, на стадіоні Прикарпатського військового округу, проходили ігри першого чемпіонату України з ручного м’яча (гандболу). В змаганнях взяли участь команди Києва, Львова, Станіслава, Харкова, Черкас, Запоріжжя.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014