Галичина.Інфо

Шеф МЗС Польщі: візи для українців скасують, це технічне питання

Шеф МЗС Польщі: візи для українців скасують, це технічне питання Європейський союз готовий скасувати візи для українців, однак для цього український уряд повинен виконати деякі технічні умови. Про це заявив глава МЗС Польщі Радослав Сікорський в інтерв’ю «Polskie Radio». За його словами, Єврокомісія порушувала питання скасування віз напередодні саміту у Вільнюсі.

«Ми за скасування віз для українців, але це вимагає реформ з боку українського уряду», - наголосив Сікорський. Він зазначив, що міністри зовнішніх справ країн ЄС не погодяться скасувати вимогу щодо виконання Україною технічних умов для скасування віз. «Як тільки Україна виконає технічні умови, то є намір ввести безвізовий режим», - додав міністр.
На думку Сікорського, оптимальний сценарій для України – це компроміс головних політичних сил щодо впровадження непопулярних реформ, які наблизять країну до ЄС і забезпечать міжнародну допомогу. Міністр додав, що реформи також є умовою скасування віз для українців.

Зазначимо, що польська газета «Rzeczpospolita» на своїх сторінках започаткувала акцію «Скасуймо візи для українців!». «Українці були і є європейцями. Той факт, що їхня країна не є членом ЄС – це лише наслідок трагічної історичної долі цього народу. Сьогодні у нас є шанс усунути цю несправедливість, допомогти їм закріпити незалежність», - пише газета у редакційному блозі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Шеф МЗС Польщі: візи для українців скасують, це технічне питання

топ

  Цей день в історії.
  13 липня:

  1944 — радянські війська почали Львівсько-Сандомирську наступальну операцію.

  1956 - у Львові, на стадіоні Прикарпатського військового округу, проходили ігри першого чемпіонату України з ручного м’яча (гандболу). В змаганнях взяли участь команди Києва, Львова, Станіслава, Харкова, Черкас, Запоріжжя.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014