Галичина.Інфо

На Євромайдані в Києві встановили польовий храм

На Євромайдані в Києві встановили польовий храм На Майдані Незалежності, неподалік від стели, встановили каплицю. До храму можуть приходити віряни всіх конфесій. Як повідомляє РІСУ, польовий храм – це звичайний намет. Від інших він відрізняється тим, що зверху височить хрест, а в середині є престол, ікони, свічки.

Ідея встановити каплицю належить декану Київському УГКЦ о. Ігорю Онишкевичу. Священик хотів, щоб кожен протестувальник, незалежно від конфесійної приналежності, міг сюди прийти і помолитися. «Першу Службу Божу тут відправили єромонахи – редемптористи УГКЦ. А вже вночі у храмі молився православний священик разом із своїми вірянами», – сказав отець Леонід Григоренко. Священнослужитель повідомив, що каплиця тут стоятиме до того часу, поки триватимуть акції протесту і Майдан не покинуть мітингувальники.
Онишкевич вже призначив священиків, які тут проводитимуть Богослужіння і встановив для них графік чергування. «Сьогодні наша капличка була вщерть заповнена вірянами, а хто не вмістився, стояв ззовні. Проте кількість учасників для нас не має великого значення. Якщо хоч хтось тут знайде Бога, мир, душевний спокій, то капличку варто відкрити і для однієї людини», – зазначив отець Леонід.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Євромайдані в Києві встановили польовий храм

Цей день в історії.
20 листопада:

1917 — своїм 3-м Універсалом Українська Центральна Рада проголосила самостійність УНР.

1943 — під охороною УПА на Волині почалася Перша конференція поневолених Москвою народів, на якій оформлено політичну організацію — Антибільшовицький Блок Народів (АБН).
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014