Galychyna.info » церква » На Євромайдані в Києві встановили польовий храм

На Євромайдані в Києві встановили польовий храм

5-12-2013, 21:11

Джерело: zaxid.net
Категорії: решта світу / церква

На Євромайдані в Києві встановили польовий храм На Майдані Незалежності, неподалік від стели, встановили каплицю. До храму можуть приходити віряни всіх конфесій. Як повідомляє РІСУ, польовий храм – це звичайний намет. Від інших він відрізняється тим, що зверху височить хрест, а в середині є престол, ікони, свічки.

Ідея встановити каплицю належить декану Київському УГКЦ о. Ігорю Онишкевичу. Священик хотів, щоб кожен протестувальник, незалежно від конфесійної приналежності, міг сюди прийти і помолитися. «Першу Службу Божу тут відправили єромонахи – редемптористи УГКЦ. А вже вночі у храмі молився православний священик разом із своїми вірянами», – сказав отець Леонід Григоренко. Священнослужитель повідомив, що каплиця тут стоятиме до того часу, поки триватимуть акції протесту і Майдан не покинуть мітингувальники.
Онишкевич вже призначив священиків, які тут проводитимуть Богослужіння і встановив для них графік чергування. «Сьогодні наша капличка була вщерть заповнена вірянами, а хто не вмістився, стояв ззовні. Проте кількість учасників для нас не має великого значення. Якщо хоч хтось тут знайде Бога, мир, душевний спокій, то капличку варто відкрити і для однієї людини», – зазначив отець Леонід.

Повернутися назадДрук