Галичина.Інфо

Кампанію за скасування віз для українців почали польські журналісти

Кампанію за скасування віз для українців почали польські журналісти Впливові польські газети почали кампанії на підтримку європейських прагнень українців. Так, газета Rzeczpospolitа оприлюднила заяву, в якій вимагає від польських та європейських політиків скасувати візи для українців.
Журналісти закликали польських політиків вплинути на керівників ЄС для прийняття спільного рішення щодо України.


«Найпершою має бути декларація про скасування віз для українців. Маємо дати їм можливість легше подорожувати по країнах ЄС», – закликає Rzeczpospolitа. Редакція газети називає позицію ЄС щодо України «тестом на можливості Європи – хоч, можливо, цього ще не розуміють обивателі брюссельських салонів». Журналісти закликають членів ЄС підтримати українців на європейському шляху. «Якщо Європа не складе цього іспиту, то шкода від цього буде непоправною. ЄС втратить, замкне себе на Сході і на багато років втратить довіру», – вважають журналісти. Газета вважає, що у цій складній ситуації Польща має відіграти ключову роль і допомогти українцям, які так само, як колись поляки, намагаються «вирватись з-під опіки Москви». «Українці були і є європейцями. Той факт, що їхня країна не є членом ЄС – це тільки наслідок трагічної долі того краю. Сьогодні у нас є шанс усунути цю несправедливість», – переконують журналісти.

Інша впливова полька газета Wyborcza також проводить акцію на підтримку українців. Газета має намір зняти фільм, на підтримку євро інтеграційних прагнень східних сусідів. Видання закликає своїх читачів висловити свою підтримку, сфотографувашись із плакатом «Ми з вами». У підсумку з цих фото складуть фільм.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Кампанію за скасування віз для українців почали польські журналісти

топ

  Цей день в історії.
  13 липня:

  1944 — радянські війська почали Львівсько-Сандомирську наступальну операцію.

  1956 - у Львові, на стадіоні Прикарпатського військового округу, проходили ігри першого чемпіонату України з ручного м’яча (гандболу). В змаганнях взяли участь команди Києва, Львова, Станіслава, Харкова, Черкас, Запоріжжя.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014