Галичина.Інфо

Міжнародні проекти Львова під загрозою через казначейство

Міжнародні проекти Львова під загрозою через казначейство Територіальні органи державної казначейської служби не виконують платіжних доручень на міжнародні проекти міста. Зокрема, не перераховуються кошти на ревіталізацію Підзамче та реставрацію балконів у співпраці з Німецьким товариством GIZ. Про це повідомили в КУ «Інститут міста».

Проект «Ревіталізація Підзамче» Інститут міста реалізує спільно з Інститутом розвитку міста Кракова за кошти Міністерства зовнішніх справ Республіки Польща. «Заборгованість по цьому проекту складає 53 тис. грн. Це невелика сума, однак на наших польських партнерів за невиконання умов співфінансування можуть накласти десятикратні штрафні санкції. Відтак Львів ризикує втратити партнерські проекти організації Polska Pomoc», – зазначив директор Інституту міста Олександр Кобзарев.

Водночас є проблеми і з фінансуванням проекту з реставрації балконів в історичній частині міста. «На рахунках у казначействі лежить 165 тис. грн за балкони, ремонт яких почали минулого року. За виконані у цьому році роботи не проплачують 404 тис. грн», – додав Олександр Кобзарев.

Загалом станом на 5 грудня Державна казначейська служба не виконує платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету на 73 млн 257 тис. грн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Міжнародні проекти Львова під загрозою через казначейство

топ

  Цей день в історії.
  17 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014