Галичина.Інфо

Синод УГКЦ засудив нічні дії силовиків у Києві

Синод УГКЦ засудив нічні дії силовиків у Києві Постійний Синод Української Греко-Католицької Церкви засудив поведінку силових структур в ніч на 11 грудня у Києві. Зазначимо, йдеться про кількагодинний штурм та руйнування барикад на Євромайдані.

"Ми глибоко занепокоєні діями силових структур на Майдані під покривом ночі. Ми засуджуємо дії, які скеровані на обмеження громадянських прав, зокрема свободу вислову та мирного волевиявлення громадян України. Ми заявляємо про нашу підтримку і солідарність з усіма тими, які на Майдані свідчать про гідність свою, своїх ближніх і свого народу", - йдеться в заяві.

Синод УГКЦ підтримує мирний характер цього громадського зібрання та заявляємо про несприйняття будь-якого виду насилля. "Ми молимо Всевишнього про єдність, мир, справедливість і перемогу правди в нашому народі", - зазначено в заяві Синоду.

Заяву підписав глава УГКЦ владика Святослав та члени Синоду.

Нагадаємо, в ніч на 11 грудня близько 01:00 правоохоронці прорвались на Майдан. Відбулося кілька "штурмів", а також силовики потрощити найміцніші барикади. Зараз на Майдані близько 20 тисяч мітингувальників. Люди продовжують прибувати.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Синод УГКЦ засудив нічні дії силовиків у Києві

топ

  Цей день в історії.
  7 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014