Галичина.Інфо

УКУ оголосив громадянську непокору Януковичу та уряду

УКУ оголосив громадянську непокору Януковичу та уряду Спільнота Українського католицького університету оголошує громадянську непокору президентові та його уряду «і разом з Євромайданом та – ми переконані – усім українським народом домагатиметься негайної відставки чинної влади, формування тимчасового уряду й проголошення дострокових виборів в усі органи влади». Таку заяву прийняли 11 грудня на загальних зборах УКУ.

«Сьогодні вночі у Києві знову пролилась людська кров. Озвірілі карателі знову нападали на мирних демонстрантів. Так День прав людини перейшов у День знущання над мирним народом. Президента Януковича нічого не навчило. Його ніхто не переконав і ніщо не зупинило. Він і його уряд аж захлинаються у власній безкарності й позірній силі. Потоптано навіть ту мізерну нагоду до діалогу, яку народ йому залишив», – йдеться в заяві.
В УКУ наголошують, що «ця страшна Євромайданна ніч, якби не героїчний спротив демонстрантів, стала б у ряд з Варфоломіївською і Кришталевою».
Після таких подій, йдеться в заяві, виконувати накази й розпорядження влади – це суперечити людському сумлінню.
«Коли з Майдану в невідомому напрямку вивезли десятки ні в чому не винних людей, катованих уже в автозаку, президент Янукович перестав бути президентом України, а його поплічники – урядом нашої держави. Закликаємо всі вищі навчальні заклади України прийняти це єдино можливе рішення. Закликаємо світову спільноту не на словах, а на ділі підтримати український народ. Схиляємо голову в глибокій пошані перед захисниками Євромайдану. Ви обстояли гідність і честь України. Дякуємо вам!» – зазначають у заяві.

Голова інформаційного департаменту УКУ о. Павло Худ пояснив, що цим рішенням університет висловлює свою позицію в межах правового поля.
«Це – протест проти дій, які відбулися вночі. З такого типу діями влади. Студенти можуть не вчитись, але бути присутніми в аудиторіях, або можуть йти на Євромайдан», – сказав він. На запитання, чи може йтися про невиконання якихось міністерських вказівок, о. Павло Худ, сказав, що про це також може йти мова.
«Ми наполегливо кажемо студентам: громадська непокора – це велика відповідальність в першу чергу… Це має бути все в нормах законодавства. Студенти пішли на Євромайдан у Львові, хто має змогу – їдуть до Києва заявляти незгоду з діями влади. Викладачі аналогічно», – сказав він. Проте, наголосив о. Павло Худ, молодших студентів закликають залишатися у Львові.

Рекомендовано до перегляду:

» » » УКУ оголосив громадянську непокору Януковичу та уряду

топ

  Цей день в історії.
  19 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014