Галичина.Інфо

Львівські рапіристи та шпажисти – володарі Кубка України

Львівські рапіристи та шпажисти – володарі Кубка України У Києві завершився Кубок України з фехтування. Загалом у змаганнях взяли участь 104 спортсмени з усіх регіонів України, серед яких і 17 львів’ян. У підсумку вихованці львівської школи фехтування здобули три почесні трофеї.

Як повідомив Президент Федерації фехтування Львівщини, заслужений тренер та заслужений діяч фізичної культури України, доцент ЛДУФК Василь Бусол, володарями Кубка України у командній першості стали рапіристи Ростислав Герцик, Клод Юнес, Пилип Колесников і Павло Сирочинський, а також шпажистки Яна Шемякіна, Анфіса Почкалова, Анастасія Івченко та Ксенія Пантелєєва. Зазначимо, що обидві команди львів’ян у фіналі перемогли збірні Києва.

А Ксенія Пантелєєва стала найсильнішою і в особистій першості, у вирішальній дуелі з рахунком 15:13 взявши гору над олімпійською чемпіонкою Лондона-2012 Яною Шемякіною.

Окрім того, в особистому турнірі рапіристів Ростислав Герцик, програвши у фіналі киянину Андрію Погребняку, зійшов на другу сходинку п’єдесталу пошани, а Павло Сирочинський – на третю. «Бронзу» у змаганнях рапіристок здобула і Олександра Сенюта.