Галичина.Інфо

Львів гарантував ЄБРР, що «Львівтеплоенерго» поверне 20 млн євро

Львів гарантував ЄБРР, що «Львівтеплоенерго» поверне 20 млн євро Львівська міська рада затвердила договір, яким гарантувала, що ЛМКП «Львівтеплоенерго» поверне Європейському банку реконструкції та розвитку понад 20 млн євро кредиту. Відповідне рішення депутати Львівської міської ради прийняли 26 грудня на сесії. «За» проголосувало 64 депутати.

Йдеться про кошти про реалізацію проекту покращення централізованого теплопостачання Львова в рамках якого планується реконструкція мереж та встановлення індивідуальних теплових пунктів в усіх багатоповерхівках Сихівського району. Загальна вартість проекту 33 млн євро, з яких 20 мільйонів євро це позика ЄБРР, 10 мільйонів євро пропонується для фінансування у вигляді гранту від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5Р), а 3 мільйони євро з місцевого бюджету. Термін реалізації цього проекту три роки.

Нагадаємо, 27 грудня 2012 року Львівська міська рада дозволила ЛКП «Львівтеплоенерго» взяти кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку у розміні 20 млн євро терміном на 13 років з пільговим періодом три роки. Теплоенерго має 10 років гасити позику двадцятьма рівними внесками що півроку. Відсоток, який нараховується по кредиту складається з базису відсоткової ставки, що розраховується на основі річної міжбанківської ставки Єврозони (Euribor), плюс маржа 5,5%.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів гарантував ЄБРР, що «Львівтеплоенерго» поверне 20 млн євро

топ

  Цей день в історії.
  20 жовтня:

  1818 — Англія і Америка встановили межу вздовж 49 паралелі між Канадою й США.

  1865 — місцем перебування уряду Канади затверджено Оттаву.

  1914 — народився Степан (Чміль), перший український салезіянин.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014