Галичина.Інфо

У Львові створять дві тисячі робочих місць до Євробаскету-2015

У Львові створять дві тисячі робочих місць до Євробаскету-2015 Депутати Львівської міської ради затвердили програму розвитку баскетболу у Львові на 2014-2015 роки та підготовки міста до проведення Євробаскету-2015. Серед очікуваних результатів програми - розвиток транспортної інфраструктури Львова, створення близько 2 тисяч нових робочих місць, стимулювання залучення інвестицій.

Серед основних завдань програми - поліпшення спортивної, транспортної та туристичної інфраструктури міста і промоція Львова в Україні та за кордоном. Також програма має на меті залучити до занять спортом якнайбільше мешканців міста. Згідно з програмою, до 2015 року місто клопотатиме про передачу у комунальну власність Львова тренувальної бази, яку до Євробаскету-2015 будують на Сихові. Зокрема, на баланс цей об'єкт могло би прийняти ЛКП «Спортресурс». Тут планують створити першу комунальну ДЮСШ з баскетболу.
Також в найближчі два роки на майданчиках, які знаходяться на території загальноосвітніх шкіл міста, та в спортзалах шкіл замінять баскетбольні щити.
В межах програми також започаткують проведення Кубка міста Львова з вуличного баскетболу, баскетбольні вуличні майстер-класи для молоді від професійних баскетболістів у районах Львова.
Крім того, на 2014-2015 рр. заплановано будівництво вуличних баскетбольних майданчиків зі штучним покриттям по одному у кожному районі міста, закупівля мобільних стійок для вуличного баскетболу та м'ячів і баскетбольної форми для школярів. А також - проведення промоційних кампаній та програм з обміну досвідом між містами, що приймають матчі Євробаскету в Україні або ж приймали за кордоном.
До підготовки до чемпіонату Європи з баскетболу у Львові також залучатимуть волонтерів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові створять дві тисячі робочих місць до Євробаскету-2015

топ

  Цей день в історії.
  13 липня:

  1944 — радянські війська почали Львівсько-Сандомирську наступальну операцію.

  1956 - у Львові, на стадіоні Прикарпатського військового округу, проходили ігри першого чемпіонату України з ручного м’яча (гандболу). В змаганнях взяли участь команди Києва, Львова, Станіслава, Харкова, Черкас, Запоріжжя.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014