Галичина.Інфо

У Львові збільшать штат і повноваження «Муніципальної дружини»

У Львові збільшать штат і повноваження «Муніципальної дружини» Депутати Львівської міської ради створили спеціальну комісію, яка напрацює пропозиції щодо збільшення штату і розширення повноважень комунального підприємства «Муніципальна дружина».

Секретар міськради Василь Павлюк пояснив, що «Муніципальній дружині» пропонують збільшити фінансування, штат і забезпечити технічним засобами. «Зараз революційні часи... Люди не мають гарантії безпечно вийти на вулицю. Маємо вжити всіх заходів, аби наше місто завжди було безпечним для мешканців та туристів», - сказав Василь Павлюк. За його словами, за результатами роботи комісії (до якої увійшли депутати різних фракцій та представники виконавчого комітету міста) на сесії міськради буде прийнято рішення і про повноваження, які будуть делеговані «Муніципальній дружині». Також Василь Павлюк наголосив, що ЛКП могло б заробляти, зокрема, на охороні майна комунальної власності.

Зазначимо, до обов’язків «Муніципальної дружини» входять, зокрема, охорона громадського порядку у місцях, визначених міською радою, міським головою, виконавчим комітетом, здійснення заходів громадської безпеки на території міста, вилучення з громадських місць осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, контроль за порядком перевезень пасажирів і вантажів у міському пасажирському транспорті, співпраця з правоохоронними органами у забезпеченні громадського порядку та інші.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові збільшать штат і повноваження «Муніципальної дружини»

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014