Галичина.Інфо

Янукович пригрозив покарати бунтівні облради Галичини

Янукович пригрозив покарати бунтівні облради Галичини Президент Віктор Янукович пообіцяв не допустити проявів сепаратизму в Україні. Так він прокоментував те, що деякі з обласних рад, зокрема на заході, намагалися перебрати на себе повноваження інших органів державної влади. Про це він заявив сьогодні на засіданні Ради регіонів.

«Тут присутні представники правоохоронних органів? Такі рішення неприпустимі», - наголосив Янукович. «Як кажуть, передайте їм вітання гаряче від мене особисто», - додав він. При цьому Янукович пригрозив таким депутатам. «Ми не допустимо правового нігілізму та сепаратизму. Винні будуть відповідати за законом», - зазначив він.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Янукович пригрозив покарати бунтівні облради Галичини

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014