Галичина.Інфо

Діти-сироти влаштували фотовиставку у костелі Єзуїтів

Діти-сироти влаштували фотовиставку у костелі Єзуїтів В львівському Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (колишній костел Єзуїтів) відкрилась фотовиставка "Різдвяне диво в об'єктиві". Два тижні сироти з інтернатів Львова і області вчилися фотографувати. Тепер відвідувачі виставки мають вибрати найкращу роботу, автор якої отримає в подарунок власний фотоапарат.

Як розповів керівник «Центру опіки сиріт» Львівської архієпархії УГКЦ отець Роман Прокопець фотовиставка у храмі стала завершальним етапом проекту "Різдвяне диво в об'єктиві", організованого спільно з волонтерським рухом “Руки допомоги” та львівськими фотографами.

«У конкурсі взяли участь 12 професійних фотографів та 12 дітей-сиріт, які навчаються в старших класах шкіл-інтернатів. Протягом двох тижнів з 12 по 25 грудня фотографи навчали дітей. Кожен фотограф мав свого учня. Діти вивчали теорію, вчились фотографувати та бачити життя через об’єктив. Діти фотографували, що хотіли, а фотографи знимкували дітей. В результаті ми отримали по дві роботи від кожної пари», - розповів о. Роман Прокопець.

Фотовиставка триватиме до 12 січня і кожен охочий може прийти та проголосувати за певну роботу. В результаті буде визначено переможця, якого нагородять напівпрофесійним фотоапаратом, решта учасників отримають солодкі подарунки. Спонсором проекту став ТВК "Південний".

Після завершення фотовиставки, організатори планують влашувати благодійний аукціон з розпродажу світлин.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Діти-сироти влаштували фотовиставку у костелі Єзуїтів

топ

  Цей день в історії.
  16 липня:

  1919 — під тиском польських військ УГА, перейшовши ріку Збруч, залишила Галичину і відступила на територію Наддніпрянської України.

  1990 — Верховна Рада УРСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

  2007 — залізнична аварія на Львівщині 16 липня 2007 (неподалік Ожидова у Буському районі).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014