Галичина.Інфо

Діти-сироти влаштували фотовиставку у костелі Єзуїтів

Діти-сироти влаштували фотовиставку у костелі Єзуїтів В львівському Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (колишній костел Єзуїтів) відкрилась фотовиставка "Різдвяне диво в об'єктиві". Два тижні сироти з інтернатів Львова і області вчилися фотографувати. Тепер відвідувачі виставки мають вибрати найкращу роботу, автор якої отримає в подарунок власний фотоапарат.

Як розповів керівник «Центру опіки сиріт» Львівської архієпархії УГКЦ отець Роман Прокопець фотовиставка у храмі стала завершальним етапом проекту "Різдвяне диво в об'єктиві", організованого спільно з волонтерським рухом “Руки допомоги” та львівськими фотографами.

«У конкурсі взяли участь 12 професійних фотографів та 12 дітей-сиріт, які навчаються в старших класах шкіл-інтернатів. Протягом двох тижнів з 12 по 25 грудня фотографи навчали дітей. Кожен фотограф мав свого учня. Діти вивчали теорію, вчились фотографувати та бачити життя через об’єктив. Діти фотографували, що хотіли, а фотографи знимкували дітей. В результаті ми отримали по дві роботи від кожної пари», - розповів о. Роман Прокопець.

Фотовиставка триватиме до 12 січня і кожен охочий може прийти та проголосувати за певну роботу. В результаті буде визначено переможця, якого нагородять напівпрофесійним фотоапаратом, решта учасників отримають солодкі подарунки. Спонсором проекту став ТВК "Південний".

Після завершення фотовиставки, організатори планують влашувати благодійний аукціон з розпродажу світлин.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Діти-сироти влаштували фотовиставку у костелі Єзуїтів

Цей день в історії.
21 липня:

1920 — народився Євстахій Струк, діяч ОУН.

1941помер Лепкий Богдан, Галицький письменник.

1944 — радянські війська зайняли міста Бучач, Зборів, Козова.

1990 — помер кінорежисер Сергій Параджанов.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014