Галичина.Інфо

На Різдво у Львові відбудеться Фестиваль вертепів

На Різдво у Львові відбудеться Фестиваль вертепів Львів святкує новорічні та різдвяні свята. Насичену програму святкувань для мешканців та гостей міста готує ювілейний Різдвяний Ярмарок. 7-8 січня на площі біля Львівської Опери відбудеться Фестиваль вертепів, а ввечері тут будуть етновечірки просто неба з конкурсами та народними забавами. Родзинкою цьогорічних святкувань на Різдвяному Ярмарку стане хоровий флеш-моб «Львів колядує».

На Різдво, 7 січня, на сцені Різдвяного Ярмарку на площі біля Оперного театру о 14:00 год розпочнеться дводенний Фестиваль вертепів. У цей же день о 18:00 год представники молодіжної організації «ПЛАСТ» проведуть традиційну різдвяну акцію «Пластова свічечка». А увечері, 7 та 8 січня, Різдвяний Ярмарок запросить усіх охочих на етновечірку просто неба з виступами музичних гуртів, різноманітними конкурсами та народними забавами.

У середу, 8 січня, продовжиться Фестиваль вертепів, а також на Різдвяний Ярмарок завітають учасники фестивалю «Спалах Різдвяної Звізди», які ходою пройдуть через центр міста.

Особливою подією святкової програми стане хоровий флеш-моб «Львів колядує». Різдвяний Ярмарок запрошує усіх охочих львів’ян та гостей міста разом, як одна велика і міцна родина, заколядувати та привітати місто та усю Україну з Різдвом Христовим. Ця творча акція відбудеться 8 січня о 17:00 год на сцені Різдвяного Ярмарку біля Оперного театру.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Різдво у Львові відбудеться Фестиваль вертепів

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014